- Advertisement -spot_img

TAG

Reykjanes Peninsula

Vullkani shpërtheu, të rinjtë nuk e prishën terezinë, vazhduan lojën

Një ditë më parë në Islandë ka shpërthyer vullkani Reykjanes Peninsula, dhe ajo që ka marrë vëmendjen në rrjet, është mosprishja e terezisë së...

Latest news

- Advertisement -spot_img