- Advertisement -spot_img

TAG

rezultati

“Thashë stop!”, Rudina Hajdari zbulon çfarë dëshironte të bënte pas humbjes së zgjedhjeve

Deputetja Rudina Hajdari ka folur për herë të parë në “Ftesë në 5” për zgjedhjet e 25 prillit duke zbuluar veprimin e parë që...

Kush ishte personi që parashikoi ekzaktësisht rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit

Ish-kryetari i Alenacës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu mesa duket e kishte parashikuar saktë rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit. Spahiu i ka “rënë në...

Përfundon procesi i numërimit në Delvinë dhe Finiq,rezultati befason

Numërimi i fletëve të votimit ka përfunduar plotësisht në Delvinë, ku u votua në 23 qendra. Sipas rezultateve në KZAZ 89, PS ka marrë fitoren...

Latest news

- Advertisement -spot_img