- Advertisement -spot_img

TAG

Rikonstruksion

Banorët ankohen për gjendjen e rrugëve në rikonstruksion

Prej 2 javësh ka nisur rikonstruktimi i rrugëve në lagjen "Skëndërbej" , lajm ky i mirë dhe i shumëpritur nga banorët e kësaj lagjeje....

Latest news

- Advertisement -spot_img