- Advertisement -spot_img

TAG

Rikthim

Pas paralajmërimit për rikthim, Berisha përshëndet demokratët

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka përshëndetur ndjekësit e tij pasditen e së premtes me një foto nga koha kur ishte në krye të Partisë...

Lajm i lumtur pë adhuruesit, “Friends” rikthehet në këtë datë

“Friends” po rikthehen dhe tashmë kjo është zyrtare! Ditën e sotme është publikuar traileri i shumëpritur i serialit me 6 yjet e tij, Jennifer...

A janë rikthyer sërish bashkë?/Çifti Loredana dhe Mozzik shfaqen në një foto mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit

Prindërit e Hanës, Loredana dhe Mozzik tronditën ndjekësit e sidomos fansat e tyre me lajmin e ndarjes që edhe sot shumë prejt tyre nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img