- Advertisement -spot_img

TAG

Rina Balaj

Rina komplet ndryshe! Reperja shfaqet me look-un e ri dhe na habiti fare

Rina Balaj ka marrë vëmendjen e mediave me ndryshimet e shpeshta në look, të cilat duket se janë hobi i saj. Këngëtarja ka me mijëra...

Pse ‘Apple Maps’ përlot këngëtaren Rina Balaj?Ja arsyeja

Rina Balaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj gëzimin e madh, me anë të një postimi të bërë në “Instastory”. Këngëtarja thotë...

“Bad Rosita” e vjedhur nga Rihanna? Rina jep sqarimin e saj

Rina Balaj kishte premtuar se do të sillte trende të reja në muzikën shqiptare dhe në fakt e mbajti fjalën. Si askush tjetër më...

Latest news

- Advertisement -spot_img