- Advertisement -spot_img

TAG

rina lipa

Njihuni me motrën e Dua Lipës dhe suksesin e saj ndërkombtar!

Motra e Dua Lipës, Rina, është një emër tepër i spikatur së fundmi në botën e modelingut. Portreti i saj po pëlqehet gjithmonë e më...

Latest news

- Advertisement -spot_img