- Advertisement -spot_img

TAG

Ross

Dy aktorët e “Friends” pranojnë hapur dashurinë e tyre të fshehtë

Një romancë mes Ross dhe Rachel mund të kishte ndodhur edhe në jetën reale mes yjeve të “Friends”, Jennifer Aniston dhe David Schwimmer. Gjatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img