- Advertisement -spot_img

TAG

Rregulla anticovid

Italia lehtëson masat anticovid, hap muzetë, baret dhe restorantet

Italia ka lehtësuar kufizimet e koronavirusit në shumicën e rajoneve të saj, duke lejuar rihapjen e bareve, restoranteve dhe muzeve gjatë ditës si edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img