- Advertisement -spot_img

TAG

Rrenoja

Ndodh mrekullia, foshnja 6 muajshe gjendet gjallë nën rrënoja pas dy ditësh gërmime

Ekipet e kërkim shpëtimit në Kajro të Egjiptit kanë nxjerrë të gjallë nga rrënojat një foshnje 6 muajshe pas dy ditësh gërmime, ndërsa fatkeqësisht...

Shembja e pallatit në Egjipt i mori jetën 25 personave, nxirret e gjallë pas 24 orësh foshnja 6 muajshe

Punëtorët e kërkimit dhe shpëtimit nxorrën një foshnjë 6-muajshe të gjallë nga rrënojat e një ndërtese të shembur në Egjiptm. Numri i të vdekurve...

Latest news

- Advertisement -spot_img