- Advertisement -spot_img

TAG

Rroga

Skandali i rrogave te Interi,katër muaj të papaguar

Interi në vështirësi ekonomike dhe tashmë nuk është më një sekret. Gazeta Repubblica bën bilancin e çështjes së pagave te Interi. Sa i përket...

Latest news

- Advertisement -spot_img