- Advertisement -spot_img

TAG

Rrogozhina

Erion Veliaj: I kam falur kandidatët e PD-së, të bashkëpunojmë për Kavajën e Rrogozhinën

Kryetari i bashkisë së Tiranës dhe drejtuesi politik për qarkun e Tiranës Erion Veliaj dha një deklaratë për mediat nga selia e PS-së, ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img