- Advertisement -spot_img

TAG

rruga

Mbërrin avioni i parë në Rinas,zbulohet rruga që përshkroi dhe ngarkesa e tij

Ka mbërritur avioni i parë në Rinas pas dy ditësh pezullim të punës në aeroport. Bëhet me dije se avioni është nisur nga Stambolli...

A do të donte Vesa që i biri të ndiqte rrugën e muzikës

Lian ka pasion të madh muzikën dhe këtë Vesa e ka treguar njëherë në ca kohë me postimet e saj, por së fundmi ka...

Përkeqësimi i motit/ ARRSH njofton gjendjen e akseve rrugore

Përkeqësimi i kushteve atmosferike, ka sjellë paralajmërimin e Autoritetit Rrugor për qytetarët, që të tregohen të kujdesshëm gjatë lëvizjeve. Në një postim të publikuar në...

Rruga ku u vra Klodian Rasha do të marrë emrin e tij

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, ka zbuluar një pjesë të bisedimeve me të atin e të ndjerit Klodian Rasha. Sipas Veliajt, babai i...

Ja çfarë rruge do të ndjekin autobuzat nga Elbasani drejt Tiranës/ Devijohet qarkullimi tek rrethrrotullimi “Shqiponja”

Nga dita e nesërme qarkullimi në sheshin “Shqiponja” do të devijohet. Kreu i ARRSH-së, Ergys Verdho, ka sqaruar edhe lëvizjen e devijuar të automjeteve që...

Latest news

- Advertisement -spot_img