- Advertisement -spot_img

TAG

Rudina Magjistari

E kishte ftuar në emision një muaj më parë, Rudina Magjistari ndan trishtimin e saj për vdekjen e të resë

Rudina Magjistari ka ndarë një lajm shumë të trishtë ditën e sotme me të gjithë ndjekësit e saj. Moderatorja ka treguar se është ndarë...

Çifti tregon tmerrin që përjetuan në Greqi: Spitali bënte tregti

Ju të gjithë e njihni Novën, jo vetëm sepse ka qenë disa herë e ftuar në studion e pasdites “Rudina”, por emrin e saj...

Plas keq mes Sazan Gurit dhe Rudina Magjistarit: Kompliment seksist në studion time

Diskutimi i ndodhur një muaj më parë në studion e Rudina Magjistarit mes Arlinda Dudaj dhe Sazan Gurit, ku ky i fundit në mes...

Rudina Magjistari na trregon anën romantike të saj përmes këtij urimi

Rudina Magjistari është treguar gjithmonë shumë e rezervuar sa i përket jetës së saj personale. Ajo nuk preferon të shfaqet shpesh me familjen e...

Moderatorja Rudina Magjistari i kthehet me lezet ndjekëses që e ofendoi në rrjetet sociale

Moderatorja shumë e dashur e ekranit shqiptar, Rudina Magjistari, së bashku me partnerin dhe vajzën e tyre kanë udhëtuar drejt Brezovicës, në Kosovë, ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img