- Advertisement -spot_img

TAG

Samos

Tërmeti i 30 tetorit, më i madhi prej 65 vitesh me një lartësi prej 3.3 metra

Tërmeti i 30 tetorit që goditi ishullin grek Samos duke shkaktuar ndërkohë dëme të konsiderueshme në njerëz dhe infrastrukturë në Izmir i bëri banorët...

Latest news

- Advertisement -spot_img