- Advertisement -spot_img

TAG

Sampdoria

Milani i çoroditur, Sampdoria arrin ta mundi në “San Siro”

Milani nuk ia ka dalë të fitojë sot ndaj Sampdorias dhe ka humbur shumë terren në garën për titullin kampion. Skuadra e Ranieri mori...

Latest news

- Advertisement -spot_img