- Advertisement -spot_img

TAG

Samra

Bashkëpunim apo diçka më shume, çfarë po ndodh mes Kidës dhe reperit gjerman

Vitin e shkuar Kida ishte një nga këngëtaret më aktive dhe solli disa nga hitet më të mëdha të 2020-s. Bashkëpunimi i saj me...

A jeni gati për hitin i rradhës! Kida sjell bashkëpunimin me reperin e njohur gjerman

Vitin e shkuar Kida ishte një nga këngëtaret më aktive dhe solli disa nga hitet më të mëdha të 2020-s. Bashkëpunimi i saj me...

Latest news

- Advertisement -spot_img