- Advertisement -spot_img

TAG

SAN DIEGO

Aeroplani zbret me urgjencë në mes të autostradës, raportohet për të lënduar

Një aeroplan i vogël ka bërë një ulje emergjente në autostradën ndërshtetërore në veri të San Diegos, duke lënduar disa njerëz dhe shkaktuar avari...

Plas sherri në avion, pasagjerja sulmon stjuardesën dhe i thyen 2 dhëmbë

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një avion të linjës “Southwest – San Diego”, ku një pasagjere ka sulmuar fizikisht stjuardesën. Ngjarja ndodhi...

Latest news

- Advertisement -spot_img