- Advertisement -spot_img

TAG

San Dona di Piave

U goditën nga kamioni,ndërron jetë shqiptari dhe kolegu i tij italian

Dy të rinj janë viktima të një aksidenti tragjik që ndodhi pasditen e shkuar përgjatë autostradës A4 midis San Dona di Piave dhe Cessalto...

Latest news

- Advertisement -spot_img