- Advertisement -spot_img

TAG

San Francisko

Gruaja nuk shqetësohet për policinë, del jashtë dritares së makinës me kallashnikov në dorë

Policia e San Fraciskos ka publikuar së fundmi një foto tepër shqetësuese të një pasagjereje e cila ishte mbështetur në dritaren e automjetit me...

(Video) I pastrehu i hidhet polices dhe tenton ta mbysë, kalimtarët ndërhyjnë menjëherë

Një i pastrehë i cili dyshohet se kryente veprime vandale dhe bënte thirrje raciste në lagjen kineze të San Franciskos u filmua duke sulmuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img