- Advertisement -spot_img

TAG

sekuestrim pasurie

Të dënuar për trafik droge në Itali, sekuestrohen pasuritë e tre personave

Prokuroria e Vlorës njofton se i ka vendosur sekuestro preventive miliona eurove pasuri të shtetasi banues në këtë qytet. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së...

I sekuestrohen 650 mijë euro pasuri shqiptarit dhe kunatit të tij italian

Një gjykatë në Livorno të Italisë vendosi sekuestron e pasurive të 2 sipërmarrësve, të cilët po vuajnë dënimin që prej vitit 2017 për mashtrime...

Latest news

- Advertisement -spot_img