- Advertisement -spot_img

TAG

SEKUESTRIM PRASH

Sekuestrohen 12 milion euro pasuri në Itali dhe Shqipëri

Guardia di Finanzza në bashkëpunim me Eurojust kanë sekuestruar 12 milion euro pasuri në Itali dhe në Shqipëri. Operacioni “Ndiq paranë 2” nisi nga Antimafia...

Latest news

- Advertisement -spot_img