- Advertisement -spot_img

TAG

selami jenishehri

Jenishehri/ “Godet” sërish,sfidon Ramën e Bashën të dy bashkë në debat

TIRANE – Deputeti Selami Jenishehri, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka sfiduar kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e Opozitës Lulzim Basha...

Latest news

- Advertisement -spot_img