- Advertisement -spot_img

TAG

senad gashi

Njihuni me shqiptarin që stërvit njeriun më të fortë në botë

Hafþór Júlíus Björnsson (Hafthor) është një sportist i njohur si "njeriu i fortë", basketbollist dhe aktor profesionist Islandez. Ai është personi i parë që...

Latest news

- Advertisement -spot_img