- Advertisement -spot_img

TAG

sende me vlere

Grabitet shtëpia e një gruaje, autorët marrin para dhe sende me vlerë

Një banesë në zonën e shallvareve në Tiranë ka rënë pre e grabitjes. Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e një...

Latest news

- Advertisement -spot_img