- Advertisement -spot_img

TAG

seriale

Nga “Lucifer” tek “La casa de papel”, ja çfarë sjell Netflix gjatë shtatorit

Për shumë njerëz, shtatori është muaji i fillimeve dhe rifillimeve, i marrjes së jetës në kontroll dhe i të qenit i organizuar. Por, si...

Këto janë 8 serialet më të ndjekura në Netflix gjatë vitit 2021

Nuk mund të themi se kompania Netflix ka qenë në formën e saj më të mirë, pasi periudha e pazakontë që të gjithë kaluam...

Mundësia e fundit për t’i parë/ Gushti do të “rrëmbejë” këto 40 filma nga Netflix

Ndërsa shumë seriale dhe filma të rinj vijnë çdo muaj në Netflix, platforma duhet të "sakrifikojë" gjithashtu ca prodhime të tjera. Gjatë gushtit largohen...

Fitoni plot 1 mijë dollarë në muaj duke ndenjur shtrirë

Në periudhën e karantinës të gjithë e kemi kaluar në shtëpi duke parë filma dhe seriale të ndryshme për të shtyrë kohën. Por imagjinoni...

Latest news

- Advertisement -spot_img