- Advertisement -spot_img

TAG

Shawn Mendes

“Jam tmerruar”, Shawn Mendes i frikësuar pas debatit me Camila Cabellon

Argumenti mes çiftit duket se e ka çoroditur dhe frikësuar këngëtarin e njohur. Bëhet fjalë për “princin” e shumë vajzave, Shawn Mendes dhe “Señorita” e...

Hajdutët vjedhin makinën e këngëtarit të njohur ndërkohë që ai ishte në shtëpi

Makina e Shawn Mendes është gjetur zyrtarisht pasi ishte vjedhur një javë më parë nga shtëpia e tij. TMZ raporton se "G-Wagon" i vjedhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img