- Advertisement -spot_img

TAG

shehaj

Ja kur do të shpallet fituesi. Mbyllet votimi për kreun e PD

Mbyllet procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të Partisë Demokratike. Sipas informacioneve nga PD, 76 qendrat e votimit në të gjithë vendin, pritet...

Shehaj: Basha ju premtoi se do rrëzonte Ramën, dështoi dhe përsëri nuk e lëshon karrigen

“Po kandidoj sepse dua që PD të forcohet , të ndryshojë dhe të ekemi mundësi nesër Edi Ramën. Fatkeësisht lidershipi i PD po kërkon të...

Latest news

- Advertisement -spot_img