- Advertisement -spot_img

TAG

shkembim zjarri

Plagosen dy shqiptarë gjatë një shkëmbimi zjarri në një restorant

Një 29-vjeçar dhe një 33-vjeçar, të dy shqiptarë nga Kosova janë plagosur në Zvicër të dielën pas një shkëmbimi zjarri në një restorant në...

Latest news

- Advertisement -spot_img