- Advertisement -spot_img

TAG

shkencetar

COVID-19 i merr jetën shkencëtarit të njohur shqiptar

Ndahet nga jeta si pasojë e koronavirusit në moshën 56-vjeçare fizikanti dhe profesori i talentuar Artan Boriçi, anëtar i Akademisë së Shkencave të Shqipërisë. ‘Është...

Shkencëtari britanik: Pas Covidit na pret “sëmundja x”

Një shkencëtar britanik ka paralajmëruar se një tjetër sëmundje që shkakton pandemi, mund të kërcënojë njerëzit. Mark Ëoolhouse shtoi se është e vështirë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img