- Advertisement -spot_img

TAG

shkoder

Anëtar i një grupi të trafikut të drogës, arrestohet 21-vjeçari (Emri)

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar ”Vermoshi” duke goditur një grup të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit të bimëve narkotike. Si rezultat...

Sekuestrohen mbi 10 kg kanabis, arrestohen një 23 vjeçare dhe një 15 vjeçar

Shkodër /Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Vihen në prangat e Policisë, një 23 vjeçare dhe...

Kokaina e sekuestruar në Durrës u zbulua në Muriqan, arrestohet 24-vjeçari

Muriqan, Shkodër. – Parandalohet dhe goditet një tjetër rast i tentativës për trafikim të drogave të forta. Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “Perëndimi”.Parandalimi nga...

Pas 5 ditësh, gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbyt në lumin Buna

Është gjetur pas 5 ditësh kërkime trupi i pajetë i 13-vjeçares që u mbyt në lumin Buna në Shkodër. Kanë qenë polumbarët ata që pas...

Njihej për vjedhjet e varëseve me dhunë nga qafa, arrestohet 29-vjeçari

Policia e Shkodrës ka arrestuar 29-vjeçarin Kristjan Arra, si autor të dyshuar të disa vjedhjeve me dhunë në qytet. I riu dyshohet si autor...

Mjetet lundruese pa licencë, policia gjobit 7 pronarë në Liqenin e Komanit

Policia e Shkodrës ka ndëshkuar me gjobë 7 pronarë të mjeteve lundruese, të cilët ushtronin aktivitetin e transportit të turistëve në mënyrë të paligjshme...

Rradhë të gjata kilometrike, makinat ‘pushtojnë’ aksin Lezhë-Shkodër

Rradhë të gjata kilometrike janë shënuar mëngjesin e sotëm përgjatë aksit Lezhë-Shkodër. Siç shihet dhe në pamjet e siguruara nga InfoWebTv, turistët dhe pushuesit janë...

Policia jep detaje nga plagosja dhe kapja e 52-vjeçarit shkodran: Rrethuam stanin ku ishte fshehur

Në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve ndaj personit, strukturat...

U qëllua 3 herë nga RENEA, zbulohet dinamika e plagosjes së 52-vjeçarit

Tre plumba ka marrë 52-vjeçari që u plagos mëngjesin e sotëm në Shkodër. I plagosur ka mbetur 52-vjeçari, Ardjan Narkaj, i cili ka marrë...

Plagosja në Shkodër, 52-vjeçari me rrezikshmëri të lartë u qëllua nga RENEA

Të tjera detaje janë zbardhur nga plagosja me armë zjarri ditën e sotme në zonën e Dukagjinit në Malësinë e Madhe, ku u raportua...

Latest news

- Advertisement -spot_img