- Advertisement -spot_img

TAG

shpallja e pavlefshme

Nuk dorëzohet LSI, kërkon shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve

Lëvizja Socialiste për Integrim i ka kërkuar Komisionit për Ankesat dhe Sanksionet në KQZ shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në 25 Prillit në Bashkinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img