- Advertisement -spot_img

TAG

shpallje e pavlefshme

LAJM I FUNDIT/ Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e PD për shpalljen e pavlefshme dhe ripërsëritjen e zgjedhjeve

  LAJM I FUNDIT/ Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e PD për shpalljen e pavlefshme dhe ripërsëritjen e zgjedhjeve në Gjirokastër Vijon ….

Latest news

- Advertisement -spot_img