- Advertisement -spot_img

TAG

shpat kasapi

Shpat Kasapi jep lajmin e adhurueshëm, do të bëhet baba për herë të parë

Përmes një urimi ditëlindjeje për partneren, Shpat Kasapi njoftoi njëkohësisht edhe se do të bëhet baba së shpejti. "Gëzuar ditëlindjen mommy to be soon (mamaja...

Ne po e presim prej kohësh! Çfarë ndodhi me dasmën e Shpatit dhe Selvijes?

Shpat Kasapi ka disa muaj që ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë me Selvije Jaon. Në muajin janar dyshja shkëmbyen unazat e...

“A është e vërtetë që merresh me drogë”, ja cila është përgjigjia e Shpat Kasapit

Muaj më parë këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, ishte pre e disa lajmeve që qarkulluan në lidhje me një arrestim të mundshëm të...

Pas lajmit që u kap me kokainë, Shpat Kasapi shkarkohet nga posti në politikë

Ditën e djeshme u bë publike së bashku me procesverbalin nga policia maqedonase kapja me kokainë të këngëtarit shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Shpat...

Latest news

- Advertisement -spot_img