- Advertisement -spot_img

TAG

shperthim

Shpërthim i fuqishëm në fabrikë, mbetet brenda një punonjës

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur një ditë më parë në qytetin anglez Leamington. Shpërthimi ka ndodhur në një fabrikë që prodhonte lëndë plastike,...

Kabuli në kaos, një shpërthim i tretë godet afganët e frikësuar

Kabuli po ‘bombardohet’ nga shpërthimet e njëpasnjëshme mes kaosit që ka përfshirë kryeqytetin e Afganistanit. Një shpërthim i tretë është dëgjuar teksa nuk dihen lokacioni...

Sulmi vetëvrasës në aeroportin e Kabulit, NYT: Të paktën 40 të vdekur dhe 120 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm ndodhi pranë aeroportit të Kabulit dhe u pasua nga të shtëna me armë. Presidenti amerikan Joe Biden është informuar dhe...

Afganistan/ Sulm vetëvrasës në aeroportin e Kabulit, të paktën 13 të vdekur

Një shpërthim i madh ndodhi në një nga portat hyrëse në aeroportin e Kabulit (Porta e Abbey), konfirmoi zëdhënësi i Pentagonit John Kirby në...

Shpërthim i fuqishëm në aeroportin e Kabulit, të plagosurit transportohen me karroca

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në aeroportin e Kabulit, “Hamid Karzai International Airport”. Pas sulmit që dyshohet të ishte kamikaz...

Shpërthim i fuqishëm i cisternës në Liban, 20 viktima dhe 7 të plagosur

Të paktën 20 persona kanë humbur jetën dhe 7 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimit të një kamioni cisternë që...

E fundit/ Shpërthen papritur automjeti në Bypass-in e Fierit

Një makinë në ecje e sipër ka shpërthyer në flakë në aksin Levan-Fier. Personat që po udhëtonin kanë arritur të largohen nga automjeti, pa...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm në Ksamil

Shpërthim i fuqishëm në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili. Policia dhe...

Si një pikturë e rrëmujshme, pamjet spektakolare nga shpërthimi i vullkanit Etna

Vullkani Etna vijon të dhurojë pamje spektakolare. Këtë herë imazhet e shkrepura në 3 mijë metra lartësi tregojë momentin e shpërthimit të vullkanit më...

Shpërthen rafineria e naftës, humb jetën një person dhe plagosen 5 të tjerë

Së paku një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë plagosur nga një shpërthim në një rafineri të naftës së papërpunuar Petromidia në...

Latest news

- Advertisement -spot_img