- Advertisement -spot_img

TAG

shqiperi kovid

7 humbje jete dhe 532 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

  Në 24 orët e fundit, kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 532 qytetarë në vendin tonë, nga 2,409 testime të kryera në total. 7 pacientë...

Latest news

- Advertisement -spot_img