- Advertisement -spot_img

TAG

Shqiperia Live

Albatros Rexhaj turpëron personazhin e njohur: Më ka marrë 700 euro borxh, u bënë 7 vite që nuk mi ka dhënë

Shkrimtari Albatros Rexhaj ka treguar në emisionin “Shqipëria Live” se një mik i tij, personazh i njohur i televizionit, i ka marrë 700 euro...

Vazhdon debati mes Naunit dhe Linditës : Ikën të ndajnë pronarin nga Nauni

Takimi i javës, në “Për’puthen +40”, mes Linditës dhe Naunit degradoi në ofendime personale nga Nauni. Të ftuar në emisionin “Shqipëria live”, Lindita tregon se...

Latest news

- Advertisement -spot_img