- Advertisement -spot_img

TAG

shqipetaret

Meta/ As pandemia nuk e ndali shpopullimin e Shqipërisë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta  ka reaguar në lidhje me largimin e shqiptarëve duke thënë se pavarësisht masave kufizuese dhe kufijve pothuajse të mbyllur, shqiptarët...

Studimi i OKB-së:”Shqiptarët më pesimistë se mesatarja e botës.”

Shqiptarët janë më pesimistë se mesatarja botërore, kur vjen puna te pritshmëritë për të ardhmen, sipas një sondazhi global të zhvilluar nga Organizata e...

Latest news

- Advertisement -spot_img