- Advertisement -spot_img

TAG

shtab

Situata kritike nga moti, mblidhet sërish shtabi emergjencave civile në Elbasan. Ja problematika

Situata prej reshjeve të dëborës dhe ngricave vijon të jetë problematike në qarkun e Elbasanit. Në akset nacionale lëvizet vetëm me zinxhirë ndërsa sot...

Latest news

- Advertisement -spot_img