- Advertisement -spot_img

TAG

shteti

Twitter hedh akuza kundrejt mediave serbe: Shteti ushtron kontroll mbi mirëmbajtjen e tyre

Rrjeti social ‘Twitter’ ka etiketuar gazeta dhe stacione televizive të njohura në Serbi, duke i cilësuar si media mbi të cilat “shteti ushtron kontroll...

Bosi i mafias trondit qeverinë turke, zbulon lidhjet me krimin: Shteti në Turqi ka bërë gjithmonë…

Nga Hamdi Firat Buyuk Një bos i dënuar i mafias, aktualisht i arratisur në Dubai, ka tronditur vendlindjen e tij Turqinë me një seri videosh...

Latest news

- Advertisement -spot_img