- Advertisement -spot_img

TAG

shu

Parashikimi i motit për sot/ Vranësira dhe reshje në vend

Sipas MeteoAlb vijon ndikimi i masave ajrore të paqëndrueshme mbi vendin tonë, të cilat do të diktojnë vranësira dhe reshje dëbore në zonat malore,...

Latest news

- Advertisement -spot_img