- Advertisement -spot_img

TAG

silv bino

A do lejohen dasmat këtë verë? Silva Bino del me lajmin e shumëpritur për ciftet e reja por…

Silva Bino, Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Sëmundjeve Infektive në ISHP, ka bërë një koment lidhur me situatën nga pandemia. Ajo ka thënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img