- Advertisement -spot_img

TAG

Situata epidemiologjike

LAJMI I FUNDIT/ Situata epidemiologjike dhe masat anti-Covid, Komiteti Teknik deklaratë për mediat

Në komunikimin për mediat Albana Fico, foli për situatën epidemiologjike në vend, për të cilën u shpreh se incidenca është me tendencë në zbritje. Albana...

Latest news

- Advertisement -spot_img