- Advertisement -spot_img

TAG

situata vaksinimit

Chiara Ferragni kritikon egër situatën e vaksinimit të gjyshes së Fedez

Sipërmarrësja dhe influencuesja e famshme italiane, Chiara Ferragni përmes një postimi në Instagram kritikoi mjaft ashpër menaxhimin e fushatës së vaksinimit ndaj Covid-19 në...

Latest news

- Advertisement -spot_img