- Advertisement -spot_img

TAG

skela

Rrëzohen nga skela, plagosen dy punëtorë në Sarandë

Dy persona janë plagosur këtë të mërkurë në Selgar të Sarandës. Policia njofton se shtetasit S.Ç., dhe M.M. janë paraqitur në spitalin e Sarandës për...

Latest news

- Advertisement -spot_img