Rrëzohen nga skela, plagosen dy punëtorë në Sarandë

0

Dy persona janë plagosur këtë të mërkurë në Selgar të Sarandës.

Policia njofton se shtetasit S.Ç., dhe M.M. janë paraqitur në spitalin e Sarandës për të marrë ndihmën mjekësore dhe dyshohet se janë rrëzuar aksidentalisht nga një objekt ku po kryenin riparime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here