- Advertisement -spot_img

TAG

Skënder Brataj

Rritja e frikshme e rasteve, Brataj: Mos neglizhoni virozat, mund të jenë “Delta”!

Nëse keni të vjella e diarre, mos e neglizhoni duke u justifikuar se është virozë por bëni testin, pasi këto janë shenja të mutacionit...

Mblidhet sot Komiteti Teknik i Ekspertëve, ja masat që priten të merren

Pas uljes së numrit të rasteve së të infektuarëve me Covid, ditën e sotme pritet të mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve për të njoftuar...

Rishikimi i masave, Brataj: Fatale nëse i heqim të gjitha!

Shefi i urgjencës Skënder Brataj tha në Open se është ende herët për të hequr të gjitha masat kundër pandemisë. Ai tha se pandemia nuk...

A duhet të vaksinohen personat alergjikë? Jep përgjigjien Skënder Brataj

  Kryetari i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj me anë të një postimi në rrjetin e tij social, facebook, ka dhënë një sqarim për të gjitha...

Skënder Brataj jep lajmin e mirë për vaksinën kineze

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, jep lajme të mira mbi vaksinën kineze CoronaVac. Përmes një postimi në “Facebook”, referuar një studimi të fundit...

Pse nuk u vaksinua ish-kryeministri Bashkim Fino? Përgjigjen Mira Rakacolli dhe Skënder Brataj

Ish-kryeministri shqiptar, Bashkim Fino, u nda nga jeta mbrëmjen e së dielës, pas betejës së humbur me COVID-19. Pas vdekjes së tij, shumë homazhe...

Plas sherri në studio mes Koduzit dhe Bratajt: Injorancën tënde mos ma shit mua

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj është përplasur me koordinatorin Kombëtar për Shëndetësinë në Partinë Demokratike, Gazmend Koduzi. Të dy, teksa ishin të ftuar...

Skënder Brataj: Efektet e vaksinës dhe këshilla qytetarët

Kreu i Urgjencës Kombëtare ka reaguar ditën e sotme për reagimit qe vaksina ASTRAZENECA shkakton mpiksje gjaku. Këtë reagim Brataj e ka bërë përmes...

Latest news

- Advertisement -spot_img