- Advertisement -spot_img

TAG

sofokli shani

Vrau pronarin e lokalit dhe plagosi të birin, Sofokli Shani mbërrin në gjykatë me kokën e mbuluar. Jepet vendimi

Sofokli Shani që vrau 62-vjeçarin për një gotë birrë në Lushnje ka mbërritur në gjyakatë. I veshur me pantallona ushtarake, ai ka hedhur një...

“Vrava Rakon”/ Zbulohet telefonata e fundit e Sofokli Shanit

Në foto: Rako Qorri Detaje të tjera janë zbuluar në lidhje me vrasjen e ndodhur në Lushnje ku humbi jetën 62-vjeçari Rako Qorri, ndërsa djali...

Latest news

- Advertisement -spot_img