- Advertisement -spot_img

TAG

spital

Zjarri në Tetovë/ Tragjedi e paralajmëruar nga agjencia MIA

Më datë 15 prill agjencia MIA i kishte paraprirë kësaj tragjedie duke paralajmëruar se punimet e dobëta në këtë spital, që shërbente si qendra...

U arrestua bashkë me shokun, Sejdiu: Marigona volli para se të humbte ndjenjat

Vajza 18-vjeçare Marigona Osmani, nga Ferizaj që u varros nëntë ditë më parë, ka përjetuar dhunë fizike e psikike sistematike. Arbër Sejdiu, i arrestuar...

Çudira në spital/ Pacienti kapet duke u arratisur nga dritarja e Infektivit

Ky është një moment kur një person është filmuar duke dalë nga dritarja e dhomës pas Repartit Infektiv në Gostivar. Për ngjarjen në fjalë ende nuk...

E rëndë/ 20-vjeçarja lihet e vdekur në derën e spitalit, e pikasin mjekët

Një vajzë rreth moshës 20 vjeç është dërguar dhe është lënë pa shenja jete në derën e spitalit në Ferizaj. Viktimën e kanë pikasur...

Vrapoi për tu larguar nga qentë e rrugës, shqiptarja rrëzohet dhe përfundon në spital

Vahide Asllani po trajtohet në Spitalin e Mitrovicës, pasi të enjten i janë vërsulur disa qenë endacak. Sipas saj, e gjithë ngjarja ndodhi në...

Elbasan/ Aksidentohen makinat, shoferët zbresin dhe zihen me shkopinj, njëri përfundon në spital

Një aksident pa pasoja është regjistruar pasditen e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit, tek rrethrrotullimi i “1 Majit”, ku janë përplasur dy...

Ngjarja që i shokoi të gjithë/ 28-vjeçares i dështon plani, punoi 8 muaj në spital duke pretenduar se ishte mjeke

Një grua në Australi është duke u hetuar, pasi dyshohet se ka pretenduar të jetë mjeke pa qenë e certifikuar për ushtrimin e këtij...

Stresi përfundon në spital, ja mesazhi që i jep adhuruesve të tij

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit, Stresi, ka postuar një video i shtrirë në krevatin e një spitali...

27-vjeçari shqiptar goditet me thikë nga dy persona, i riu në luftë për jetën

Një 27-vjeçar shqiptar në Itali po lufton me vdekjen në një spital të Italisë, pasi mbeti i plagosur pas goditjeve me thikë. Mediat italiane raportojnë...

Po punonte në rrugë, 40-vjeçari italian përplas rëndë shqiptarin

Një incident i rëndë në punë ka ndodhur në Brianza (Monza) Itali, ku një punëtor shqiptar është goditur nga një makinë. Incidenti ndodhi natën midis...

Latest news

- Advertisement -spot_img