- Advertisement -spot_img

TAG

sqepare

I dolën para me sqepar, zbulohet shuma e parave që i morën motoristit që transportonte valutën, dëshmia e tij

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga grabitja që ndodhi mëngjesn e sotëm në Tiranë, ku dy persona kanë dhunuar dhe më pas...

Latest news

- Advertisement -spot_img