- Advertisement -spot_img

TAG

Stefan Yanev

A e mbështet ndryshimin e kufijve në Ballkan? Rama shmang pyetjen e sikletshme

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka takuar ditën e sotme homologun bullgar, Stefan Yanev, me të cilin ka mbajtur dhe një konferencë për shtyp. Menjëherë...

Latest news

- Advertisement -spot_img